Корзина
40 отзывов
Весілля ,як по нотах,з Інною Цимбалюк
Контакты
Центр праздничных событий «5 звезд» (СПД Цымбалюк И. Ю)
Наличие документов
Знак Наличие документов означает, что компания загрузила свидетельство о государственной регистрации для подтверждения своего юридического статуса компании или физического лица-предпринимателя.
+38093368-60-61
+38098469-80-95
Инна Цымбалюк
УкраинаВинницкая областьВинницаул.Киевская,4, офис-20421000
Карта

Весілля ,як по нотах,з Інною Цимбалюк

Весілля ,як по нотах,з Інною Цимбалюк

Гаряче весілля!

Весілля бувають різними: класичними і тематичними, скромними і пишними, ліричними і з ноткою гумору. Єдине, яким точно не повинен бути цей особливий святковий день, так це нервовим. Користуватися послугами весільних організаторів - зручно і дуже вигідно. Керівник весільної агенції "5 зірок" Інна Цимбалюк у роботі завжди дотримується золотого правила "відпочивають - молодята, працюють - професіонали!"  

Навіщо парі організатор? Молодята озвучують ідеї - організатор їх реалізує. Лише він здатен професійно втілити в життя сценарій тематичного весілля - розробити концепцію і відповідно до неї врахувати усі складові свята. Це людина, яка має досвід, добре орієнтується у весільних трендах, вміє поєднувати сучасні новинки із традиційною обрядовістю. Що ж до розпорядника, то він, як вправний диригент, без якого неможлива гра оркестру. У день весілля він координує роботу цілої команди підрядників. Саме він дбає про те, щоб усе було під контролем і молодят в жодному разі не турбували організаційними дрібницями.

facebook twitter

Журнал"Свадьба года"

Предыдущие статьи